Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: mam juz zune ale co dalej

Junior Member Awatar aga_zg
    Przegląda
    Zielona Góra
    Telefon
    NOKIA LUMIA 610
    Thanks
    0

mam juz zune ale co dalej

witam wszystkich serdecznie i mam nadzieje ze tu zagoszcze na długo bo sprawiłam sobie nowy smartfon którego przez ten program zune nie ogarniam. wgrałam ten program na kompa , mam konto potwierdzone przez microsoft ale nie moge tam wgrac czy tam ściągnać zadnych utworów czy dzwonków zeby je przełozyc potem na telefon. w drugą stronę to działa bo np zdjęcia mogę sobie w albumy poukładać (co mnie kosztowało kupę czasu i nerwów bo zielona jestem w tym totalnie) nie mam pojęcia co mam dalej zrobić. wszedzie piszą wejdz w kolekcję potem w muzyke i znajdz te utwory co chcesz.Ale jak mam znależć skoro nie mogę przełozyc do tego programu (zune). co robię nie tak?? tylko prosze o odpowiedzi proste to terminologii komputerowej nie ogarniam.dodam tylko że probowałam sie połączyc komputer- telefon tylko przez kabel usb żadnego połączenia internetowego (powiedziano mi ze nie ma takiej potrzeby)
    Ostatnio edytowane przez aga_zg ; 29th August 2012 o 18:41

2. # ADS
    Circuit advertisement
    Przegląda
    Advertising world

Senior Member Awatar DjMietek
    Telefon
    iPhone 4, HTC 7 Mozart
    Thanks
    1
    Znajdź folder z płytą ( muzyką ) która chcesz mieć na telefonie. Podłącz teraz telefon kablem USB do komputera / laptopa. Jak wyskoczy Zune to przejdź do zakładki Collection. Teraz chwyć folder z muzyką który wcześniej znalazłaś i przerzuć go na pole Albums ( niebieskim zaznaczyłem na obrazku ) :
    http://i.imgur.com/V4gtn.png
    Poczekaj chwilkę, pliki się prześlą, a gdy muzyka pojawi się w polu zaznaczonym na niebiesko, to przenosisz to na miniaturkę telefonu:
    http://i.imgur.com/ZtJcw.jpg
    Pliki się wyślą na smartfona i tyle. Gotowe, można słuchać z telefonu.
    Mam nadzieje że dasz sobie radę
    Ostatnio edytowane przez DjMietek ; 29th August 2012 o 23:55

Junior Member Awatar nolimit123
    Telefon
    Lumia 710
    Thanks
    0
    Witaj,

wskazówka ode mnie na górze masz ustawienia, wejdz w nie i poustawiaj sobie foldery w których maja byc poszczególne rzeczy, to znaczy na muzyke zrob sobie folder przykladowo "muzyka" i dodaj go tam w zune a nastepnie całą muzyke którą chcesz miec na telefonie wrzuc do tego folderu ale luzem pliki a nie foldery i teraz te wszystkie piosenki powinny sie pojawic w kolekcji, i teraz jak masz podlaczony telefon do komputera to tylko klikasz w te piosenki, dajesz synchronizuj z urządzeniem czekasz troche az sie zrobi i TADA!

daj znac czy sie udało

jezeli cos zle powiedzialem to odrazu poprawiajcie bo sam mam nokie lumie jakies 2 tygodnie i prawie wyszedlem z siebie jak zgrywalem na nią muzyke

ale cieszylbym sie gdyby ktos powiedzial mi to co ja ci powiedzialem :P

Przegląda
    Zielona Góra
    Telefon
    NOKIA LUMIA 610
    Thanks
    0
    super dzieki umiem juz nawet wgrac na dzwonek wpisując ringtone ale tu moje jeszcze jedno pytanki dlaczego z 3 utworów na dzwonej ( nie piosenki) przełozyła mi sie tylko jedna choc na zune ikonkaa pokazuje ze utwór jest w urzadzeniu?
    Ostatnio edytowane przez aga_zg ; 30th August 2012 o 15:56

Przegląda
    Zielona Góra
    Telefon
    NOKIA LUMIA 610
    Thanks
    0
    no sama doszłam ze musza byc odpowiednie parametry dzwieku zeby go wgrac ale i tak mam pytanie bo dzwiek zapisuje sie tylko na dzwone a na sms nie mozna?? jestesmy tylko ograniczeni do tych co sa???

Telefon
    Lumia 710
    Thanks
    0
    no wlasnie trudno z tym smsem. nie ma narazie opcji, jest szansa ze bedzie po aktualizacji na tango wiec pozostaje ci czekac

Przegląda
    Zielona Góra
    Telefon
    NOKIA LUMIA 610
    Thanks
    0
    ok juz wiem a mam jeszcze pytanko jaki folder musze stworzyc i gdzie go umiescic w programie zune zebym mogła ściagać gry na telefon( oczywiście jesli jest taka mozliwość)takie gry 3 d - bo mnie syn męczy

Telefon
    Lumia 710
    Thanks
    0
    gry sciąga sie w "marketplace" bezpośrednio telefonem bez uzycia komputera potrzebny jest ci tylko internet, najlepiej polaczyc sie z wifi bo za darmo, albo wykupic pakiet. Pisz jezeli masz jakies pytania napewno ci pomoge bo widze ze slabo sie w tym wsyzstkim odnajdujesz.

a i jeszcze jedno jak juz znajdziesz ten marketplace to nie przejmuj sie ze niektóre gry są płątne, dając wyprobuj sciagasz gre i mozesz w nią grac ale jest to wersja demo, ale nie ma mozliwosci ze jakims cudem ktos zabierze ci za to pieniądze, kupic gre mozna jedynie kartą kredytową wiec smialo mozesz dawac swojemu synowi telefon do ręki i pozwalac mu sciagac kazda gre

Przegląda
    Zielona Góra
    Telefon
    NOKIA LUMIA 610
    Thanks
    0
    oj słabo słabo ale i tak juz lepiej niż kilka dni temu. dzieki bardzo za odpowiedz. tylko szkoda ze musze te gry sciagac tylko poprzez internet ,wiec musze poczekac do 25 wrzesnia bo wtedy bede miała darmowy internet przez 2 mies. to sobie popróbuję. i jeszcze jedno pytanko odnosnie nawigacji. powiedziano mi ze jest ona w tym telefonie darmowa bez neta ale co wchodze w mapy czy nawigację ( bo nie wiem której uzyć) to wszędzie poprzebuję internetu, chyba że cos znow zle ustawiam

Telefon
    Lumia 710
    Thanks
    0
    Witaj. Ja mało korzystam z nawigacji ale z tego co itak się orientuje to ze jest ona darmowa to juz jest super extra,musisz sobie poprostu kupić jakiś pakiet na internet bo korzystanie ze smartfona bez ciągłego dostępu do Internetu to tak jakbys sobie wynajęła prostytutkę żeby się pobawić jej piersiami

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni